Корзина
59 отзывов
Склад-магазин торгового оборудования б/у
+380679176135

Часто задаваемые вопросы

Чи проводилися роботи по налаштуванню холодильної системи?

Кожен холодильник незалежно від стану і року випуску проходить етап запуско-наладчих робіт. Перевіряються і налаштовуються робота усіх вузлів, при необхідності, проводиться ремонт.

Якого року виготовлення холодильне обладнання що пропонується?

У більшості холодильного обладнання немає можливості точно встановити його вік. На холодильниках європейського виробництва (наприклад COLD, MAWI, JUKA, BOLARUS та інші) дата виготовлення не вказується. На популярних холодильниках українського виробництва (наприклад ТЕХНОХОЛОД, РОСС та інші) дата виготовлення нанесена маркером і в процесі експлуатації швидко стирається.

При цьому усі моделі холодильного обладнання виглядають сучасно, естетично привабливо, перевірені і готові до експлуатації.

Чи відповідають фото і опис товару на сайті?

Кожен холодильник фотографується окремо і детально, ви маєте можливість переглянути фото і опис на сайті. Кожен потенційний клієнт може бути впевненим, що фотографії реальні і справжні.

Які умови доставки холодильного обладнання по місту?

У межах Києва і передмістя доставка здійснюється за допомогою сервісу «ВАНТАЖНОГО ТАКСІ». Такий спосіб оптимальний по витратах та дуже зручний по часу, оскільки відсутня прив’язаність до маршруту одного автомобіля. Також є можливість замовити додаткові послуги вантажників для занесення холодильного обладнання в приміщення. Послуги сервісу оплачуються клієнтом.

Які умови гарантії на холодильне обладнання?

На усе вживане холодильне обладнання ми даємо гарантію на 14 днів, для можливості клієнту повністю перевірити роботу і справність холодильників. Детальніше умови визначені у «ГАРАНТІЙНОМУ ТАЛОНІ». Купляючи холодильне обладнання клієнт безумовно приймає умови.

Чи доставляється холодильне обладнання в інші міста України?

Доставка по Україні здійснюється за допомогою сервісу «НОВА ПОШТА». Упаковка і доставка до відділення Нової Пошти здійснюється силами і за рахунок продавця. Для безпеки холодильне обладнання обриштовується в дерев’яний каркас, страхується на реальну суму вартості. Послуги сервісу  Нова Пошта оплачується покупцем.

Чи перевіряється робота холодильного обладнання перед відвантаженням?

Кожен холодильник перед відвантаженням до клієнта повторно перевіряється майстром, про що робиться відповідна відмітка в супровідних документах.

В якому стані пропонується холодильне обладнання?

У нашому магазині усе холодильне обладнання в хорошому стані, після капітальної реставрації. Холодильники гарно виглядають, чисті, не мають корозії і сторонніх запахів. Ушкоджені деталі (скло, пластик, ущільнювачі)  замінено на нові.

Контакты
 • Телефон:
  +380679176135, Менеджер по продажам Алексей
  +380679176137, Менеджер по продажам Юрий
  +380631519949, Менеджер интернет-магазина
  +380974802094, Менеджер по закупкам
  +380631132227, Менеджер по закупкам Вадим
 • Адрес:
  ул. Экскаваторная 30, Святошинский район, Киев, Украина