Торговий пристінний (односторонній) стелаж «Колумб» 230х132 см., на 6 полиць, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 3445
1 900 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Колір чорний.
- Висота — 200 см.
- Ширина — 100 см.
- Полиця 6 штук: подіум 50 см, навісні полиці 5 штук 40, 40, 30, 30 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
- Завершальна низка нога продається окремо — 400 грн.
Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Односторонній стелаж «Колумб» добре впишеться у Ваш сучасний інтер'єр. У комплекті 6 полиць, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Навантаження однієї полиці до 75 кг. Гарний чорний колір підкреслює вишуканість і простоту стелажа. Порошкове фарбування стелажів. Стелажі без вм'ятин. Матеріал стелажа — метал. Добре підійде як для невеликих магазинів, так і для великих супермаркетів. Пристінний стелаж «Колумб» призначений для харчових товарів, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, мобільних телефонів і аксесуарів, для акційних товарів.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для парфумерії, Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Мультимедійний |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Виробник | Колумб |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 75 кг |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 350 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стелаж для торгівлі |
- Ціна: 1 900 ₴










