Стіл виробничий із неіржавкої сталі з полицею 1200х700х900 см., (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 706270
1 500 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 90 см, Довжина — 120 см, Ширина — 70 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
- Стіл на металевій основі.
Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. Завдяки міцній конструкції та властивості не піддаватися зовнішнім чинникам, виробничі столи використовують для встановлення кухонної та іншої техніки, нарізання та оброблення харчових продуктів, а також це гарний помічник під час миття великої кількості посуду.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність борту |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
- Ціна: 1 500 ₴










