Низькотемпературна вітрина (морозильна) «Технохолод Невада» 1.6 м. (Україна), широка викладка 70 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 77106
17 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора Danfoss.
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 160 см, Ширина — 120 см, Висота — 120 см.
- Температурний режим від -13 до 0 градусів.
- Контролер температури електронний Elitech.
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 700 Вт.
- Ширина викладки 70 см (широка).
- Фасадне скло гнуте.
- Стільниця з неіржавкої сталі, ширина 35 см.
Морозильна вітрина «Технохолод Невада» обладнана майстром холодильного обладнання. Зроблена мийка з частковим розбиранням. Статична система охолодження запобігає обвітрюванню товару. Яскрава LED-підсвітка залучатиме покупців до товару. Також були проведені роботи з очищення конденсатора та калібрування датчика температури. Вбудований агрегат данської компанії «Danfoss» слугуватиме Вам довгий час. Добре підійде для заморожених продуктів, напівфабрикатів, морозива, риби, м'яса, тіста. Виготовлена контролера температури, елементів освітлення, проведення, вимикачів і пластикових шторок. Морозильна вітрина призначена для забезпечення температурних умов зберігання й ефективної демонстрації продуктів у невеликому магазині, супермаркеті, HoReCa. Низькотемпературна вітрина має чудовий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Мінімальна робоча температура | -13 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Максимальна температура | 0 |
- Ціна: 17 500 ₴










