Кондитерська холодильна вітрина «IGLOO WCHC Cube» (+2° +6°), 0.66 м., (Польща), викладка 53 см., Б/у

- В наявності
- Код: 58082797
40 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора "Aspera".
- Тип охолодження – динамічне (вентильоване).
- Розміри: Довжина – 61 см., Ширина – 87 см., Висота – 137 см.
- Температурний режим від +2 до +6 градусів.
- Контролер температури електронний «Elitech».
- LED - підсвітка.
- Потужність 650 Вт.
- Фасадне скло пряме.
- Ширина викладки – 53 см.
Виконано миття з частковим розбиранням. Проведено перевірку електроніки, проводки та агрегату майстром холодильного обладнання. Проведено очищення конденсатора. Налаштовано датчик температури. Виконано заміну: контроллера, проводки, вимикача. Дане холодильне обладнання пройшло технічне обслуговування та готове до роботи.
Цей товар можна купити за адресою м. Київ, вул. Екскаваторна, 26 з понеділка по п’ятницю (з 9:00 до 18:00)
Висилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також Служби вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, паллети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Відсилаємо товар по частковому або повній передоплаті.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів |
| Максимальна робоча температура | 6 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, супермаркети, Громадське харчування |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Стан | б/у |
- Ціна: 40 500 ₴










