Торговий стелаж острівний "Колумб" 150х100 см., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 1814
3 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торговий стелаж острівний "Колумб", Б/у
- Стелажі в чудовому стані.
- Колір Білий (RAL 9010).
- Розміри: висота 150 см, ширина 100 см.
- Полицям 5 штук із кожного боку: подіум 40 см, навісні полиці 3 шт. 40,30, 30, 30 см.
- Стелаж продається з 1 ногою.
- Завершальна низка нога продається окремо — 400 грн.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
Також у продажу представлені різні торгові стелажі бу різних виробників і різної комплектації: торгові стелажі пристінні (односторонні) бу, торгові стелажі кутові бу, торгові стелажі перфоровані бу, торговельні стелажі двосторонні (гостряні) бу, торгові стелажі з кошиками бу, торгові стелажі хлібні бу, торгові стелажі кондитерські бу, торгові стелажі книжкові бу та інше торгове обладнання новое і бу для магазинів.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 120 кг |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Виробник | Колумб |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 600 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
- Ціна: 3 000 ₴







