Острівний (двосторонній) ряд торгових стелажів «Тгометал» 145х150 см., чорний, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 2898
3 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Торговий стелаж острівний "Тогометал" Б/у
- Колір чорний
- Висота — 145 см.
- Ширина — 150 см.
- Полиця 4 штук: подіум 40 см.
- Навісні полиці по 3 штуки з кожного боку 40, 40 см.
До комплекту стелажів входять дві ноги та бар'єри! Матеріал стелажа — метал. Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Гарний чорний колір залучатиме покупців. Навантаження однієї полиці до 60 кг. Добре підійде для невеликих магазинів і великих супермаркетів. Має чудовий зовнішній вигляд, впишеться у Ваш сучасний інтер'єр. Острівний стелаж «Тогометал» призначений для овочів і фруктів, для одягу, для парфумерії, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для мобільних телефонів і аксесуарів, для товарів з акції. Є по 4 полиці з кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Порошкове фарбування стелажів. Стелажі чисті, у чудовому стані.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 кг |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 480 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 1450 мм |
| Ширина стелажа | 1500 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Тегометал |
- Ціна: 3 500 ₴










