Низькотемпературна вітрина (морозильна) «Cold SGSP 1.9» 1.9 м. (Польща), мармурова стільниця, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 09475
19 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Danfoss».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 185 см, Ширина — 106 см, Висота — 120 см.
- Температурний режим від 0 до -13 градусів.
- Контролер температури електронний «Elitech».
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 800 Вт.
- Ширина викладки 72 см. (широка).
- Фасадне скло гнуте.
- Стільниця з мармуру, ширина 25 см.
Морозильна вітрина обслужена майстром холодильного обладнання. Зроблена мийка з частковим розбиранням. Також були проведені роботи з очищення конденсатора та настроювання датчика температури. Скло низькотемпературне вітрини без тріщин і відколів. Морозильна вітрина призначена для забезпечення температурних умов зберігання й ефективної демонстрації продуктів у невеликому магазині, супермаркеті, HoReCa. Виготовлена заміна контролера, елементів освітлення (LED — підсвітка), часткове проведення, вимикачів, пластикових шторок. Добре підійде для заморожених продуктів, напівфабрикатів, морозива, риби, м'яса, тіста. Вбудований низькотемпературний агрегат данської компанії «Danfoss» слугуватиме Вам довгий час. Яскрава LED-підсвітка залучатиме покупців до товару. Статична система охолодження запобігає обвітрюванню товару. Красива мармурова стільниця. Низькотемпературна вітрина має чудовий зовнішній вигляд.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(073) 140-33-50
(063) 882-51-04
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | -13 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Країна виробник | Польща |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал стільниці | Мармур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 19 500 ₴










