Ряд острівних (двосторонніх) стелажів «Колумб» 200х165 см., білий, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 3368
4 400 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ряд торгових стелаж острівних "Колумб" Б/у
- Висота — 200 см.
- Ширина — 165 см.
- Полиця 4 штук: подіум 40 см.
- Навісні полиці по 3 штуки з кожного боку 40, 30, 30 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
- У вартість ряду входить вся комплектація.
Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Навантаження на одну полицю до 90 кг. Порошкове фарбування стелажів. Стелажі чисті. Матеріал стелажа — метал. Острівний стелаж «Модерн» для алкогольних напоїв, для побутової хімії, для електропостачань, для галантереї, для іграшок, для кондитерських виробів. Є по 4 полиці з кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Добре підійде як для невеликих магазинів, так і для великих супермаркетів. Має свіжий та сучасний вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
Також у продажу представлені різні торгові стелажі бу різних виробників і різної комплектації: торгові стелажі пристінні (односторонні) бу, торгові стелажі кутові бу, торговельні стелажі перфоровані бу, торгові стелажі двосторонні (гостряні) бу, торгові стелажі з кошиками бу, торгові стелажі хлібні бу, торгові стелажі кондитерські бу, торгові стелажі книжкові бу та інше торгове обладнання новое і бу для магазинів.
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 90 кг |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Виробник | Колумб |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 700 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Ширина стелажа | 1650 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
- Ціна: 4 400 ₴








