Стіл із неіржавкої сталі для пивних кег, рол-бар, 100х50х85 см., універсальний, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 401356
1 200 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Розміри: Висота: 85 см., Ширина: 50 см., Довжина: 100 см.
Цей тип стола з неіржавкої сталі призначений для охолодження та зберігання пивних кег. У столі, залежно від його розміру, можливо розмістити відразу кілька пивних кег. Найзручніше розташовувати холодильний стіл за барною стійкою, у такому разі він виконуватиме подвійну функцію — зберігання пива та послугує робочою поверхнею для бармена одночасно.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стелаж |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 200 ₴







