Низькотемпературна вітрина «Рос Verona» 1.6 м. (Україна), морозильна, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 10426
16 800 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Aspera».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 158 см, Ширина — 114 см, Висота — 124 см.
- Температурний режим від -10 до 0 градусів.
- Контролер температури електронний «Elitech».
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 800 Вт.
- Ширина викладки 70 см (широка).
- Фасадне скло гнуте.
- Стільниця з неіржавкої сталі, ширина 25 см.
Морозильна вітрина «Рос Verona» обладнана майстром холодильного обладнання. Яскравий глянсовий червоний колір залучатиме покупців до товару. Нашими працівниками була зроблена капітальна реставрація низькотемпературної вітрини, вони вклали туди не тільки всю свою працю, але й частинку душі. Вбудований низькотемпературний агрегат італійського виробництва вирізняється потужністю й економністю. Виготовлена заміна контролера та елементів освітлення. Також були проведені роботи з калібрування датчика температури й очищення конденсатора. Морозильна вітрина призначена для забезпечення температурних умов зберігання й ефективної демонстрації продуктів у невеликому магазині, супермаркеті, торговому магазині. Добре підійде для заморожених продуктів, напівфабрикатів, морозива, риби, м'яса, тіста. Морозильна вітрина чудово впишеться у Ваш сучасний інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Країна виробник | Україна |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1580 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 16 800 ₴










