Низькотемпературна вітрина (морозильна) «Роз Verona» 1.6 м. (Украина), LED - подсветка, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 10427
16 800 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Aspera».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 160 см, Ширина — 115 см, Висота — 130 см.
- Температурний режим від -18 до -5 градусів.
- Контролер температури електронний «Eliwell».
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 700 Вт.
- Ширина викладки 68 см. (широка).
- Фасадне скло гнуте.
- Стільниця з неіржавкої сталі, ширина 31 см.
Морозильна вітрина «Рос Verona» обладнана майстром-холодильником. Додаткова полиця зверху низькотемпературної вітрини дасть змогу викласти ще більше товару на продаж. Яскравий глянсовий червоний колір залучатиме покупців до товару. Також були проведені роботи з налаштування датчика температури та очищення конденсатора. Холодильна вітрина пройшла повний цикл очисних процедур. Вбудований низькотемпературний агрегат італійського виробництва «Aspera» гарант якості та тихої роботи. Вироблена заміна компресора, проводини та елементів освітлення. Морозильна вітрина призначена для забезпечення температурних умов зберігання й ефективної демонстрації продуктів у невеликому магазині, супермаркеті, торговому магазині. Добре підійде для заморожених продуктів, напівфабрикатів, морозива, риби, м'яса, тіста. Морозильна вітрина має свіжий та сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Країна виробник | Україна |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна робоча температура | -5 |
- Ціна: 16 800 ₴










