Низькотемпературна холодильна вітрина «Рос Siena» 1.6 м. (Україна), морозильна, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 43539
15 800 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Danfoss».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 160 см, Ширина — 95 см, Висота — 125 см.
- Температурний режим від -5 до -18 градусів.
- Стільниця з неіржавкої сталі 30 см.
- Контролер температури електронний «Danfoss».
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 600 Вт.
- Ширина викладки 50 см. (вузька).
- Фасадне скло гнуте.
Низькотемпературна вітрина «Рос Siena» обладнана майстром-холодійником. Для викладання товару всередині є сітки-кошики. Додаткова полиця зверху холодильної вітрини «Рос Siena» дасть змогу викласти ще більше товару на продаж. Малий термін експлуатації середньотемпературної вітрини (з 2013 року). У морозильної вітрини є потужний, але економний компресор данської фірми «Danfoss». Яскрава LED-підсвітка надасть товари в найкращому вигляді для покупця. Статична циркуляція повітря запобігає обвітрюванню товару. Підійде для десертів, сиру, молочної продукції, м'яса, птиці, риби, тіста, суші. Також були зроблені роботи з очищення конденсатора та калібрування датчика температури. Використовується ця низькотемпературна вітрина в супермаркетах, м'ясних магазинах, торгових магазинах. Морозильна вітрина «Рос Siena» має свіжий і сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для риби, Для салатів, Для напівфабрикатів, Для піци, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для суші |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, супермаркети, Громадське харчування |
| Максимальна робоча температура | -5 |
- Ціна: 15 800 ₴










