Холодильна глуста шафа для кухні «Роз ШСХТ-800» корисний об'єм 800 л, (Україна), гарний стан, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 75204
12 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Aspera».
- Тип охолодження — динамічне (вентильоване).
- Розміри: Довжина — 120 см, Ширина — 70 см, Висота — 192 см.
- Температурний режим від +1 до +10 градусів.
- Контролер температури електронний "Elitech".
- Споживана потужність 800 Вт.
- Корисний об'єм — 800 л.
- Двері глухі двостулкові — 2 шт.
- Полиці регульовані за висотою — 6 шт.
Морозильна шафа «Розс ШСХТ-800» прикрашена майстром-холодильником. Була зроблена капітальна реставрація. Також були зроблені роботи з очищення конденсатора та калібрування датчика температури. Компактний розмір холодильної вітрини дасть змогу розмістити її в будь-якому місці вашої кухні або бару. Електронна панель керування. Виготовлена заміна контролера та проводини. Динамічна система охолодження рівномірно розподіляє повітря по морозильній камері. Промислова шафа «Розс ШСХТ-800» прекрасно підходить для торгівлі в невеликих магазинах, торгових магазинах і супермаркетах, а також для кухні ресторану та кафе. Холодильна шафа «Роз ШСХТ-800» добре підійде для м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів, тіста та заморожених продуктів. Глуха шафа «Роз ШСХТ-800» чудово впишеться у Ваш сучасний інтер'єр.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип кришки | Глуха |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1920 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для фруктів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для піци, Для риби |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | РОСС |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Кількість секцій | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 800 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічне охолодження (вентильований) |
| Вид обладнання | Холодильний глухий шафа |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал дверей | Метал |
- Ціна: 12 500 ₴










