Стіл неіржавкий на металевій основі з мийкою 90х70х200 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 706258
2 500 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Висота — 90 см, довжина — 200 см, Ширина — 70 см.
- Металева основа.
- Стільниця з неіржавкої сталі.
- Змішувач і сифон у комплекті.
Стіл неіржавкий на металевій основі з мийкою застосовується для кафе, барів, ресторанів. Такий стіл не боїться не вологи не різкої зміни температури та слугуватиме Вам дуже довго. Не вимагає періодичної реставрації або спеціального догляду. Просто тримайте її в чистому стані, користуйтеся з легкістю зручності та задоволенням. Ванни мийні використовуються за миття харчових продуктів (фруктів, овочів, ягід), а також напівфабрикатів (сирое м'ясо, овочі, піддані тепловому обробленню). Це дуже зручні, надійні, довговічні вироби, які можна мити та чистити всіма типами засобів і встановлювати в приміщеннях будь-якого типу.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | стіл |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність борту |
| Тип столу | Пристінний |
- Ціна: 2 500 ₴










