Стіл із неіржавкої сталі з мийкою та відходом для сміття, 1350х750х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 29773
1 700 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см.
- Довжина — 135 см.
- Ширина — 75 см.
Стіл виробничий із мийною ванною та відходом для сміття, виготовляється з неіржавкої сталі, призначений для використання у виробничих і заготівальних цехах на підприємствах громадського харчування та роздрібної торгівлі. Виробничий стіл обладнується стільницею, що має захисний об'ємний борт заввишки для зручності роботи, а також запобігання забрудненню між столом і стінами приміщення. Конструкція столу виконується повністю з неіржавкої сталі та не вимагає спеціального догляду. У виробничому столі встановлюється цільнотягнута мийна ванна з лівого боку. Стільниця стола має жорстку підкладку із захистом від проникнення вологи. Ця конструкція дає змогу уникнути прогинів або вм'ятин під час використання виробничого стола.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 700 ₴





