Стіл із неіржавкої сталі на метал. основі з мийкою 1800х700х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 29767
2 300 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розміри: Ширина — 180 см, Глибина — 70 см, Висота — 85 см.
- Додаткова полиця під стільницею.
Призначений для використання в процесі виробництва харчових продуктів, у продуктових магазинах у гастрономічному або рибному відділі, у сфері ресторанного бізнесу на кухні та інше. Під стільницею додаткова полиця. Стіл належить до професійного обладнання, так само виготовлений повністю з неіржавкої сталі. Матеріал столу не потребує якогось особливого догляду, стійкий до подряпин і високих температур. Виготовлена з високоміцної сталі, кухонні професійні меблі повною мірою задовольняють санітарно-гігієнічні вимоги, а також дає змогу оптимізувати простір кухні, неабияк підвищуючи функціональність і зручність виробничих помещений.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 300 ₴





