Стіл на метал. основі з двома полицями з неіржавкої сталі 1200х600х700 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 29678
1 200 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 70 см, Довжина — 120 см, Ширина — 60 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з двома полицями. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 1 200 ₴



