Стіл із неіржавкої сталі з відходом для сміття 1100х750х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 29777
1 600 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Стіл із неіржавкої сталі з бортом.
- Висота — 85 см, довжина — 110 см, Ширина — 75 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
- З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні.
Ці столи легко миються, їх легко можна переміщати торговим залом або на кухні. Завдяки міцній конструкції та властивості не піддаватися зовнішнім чинникам, виробничі столи використовують для встановлення кухонної та іншої техніки, нарізання та оброблення харчових продуктів, а також це гарний помічник під час миття великої кількості посуду. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з відходом для сміття. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 600 ₴




