Виробничий стіл на металевій основі з полицею 290х100х90 см., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 508810
2 500 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 90 см, довжина — 290 см, Ширина — 100 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 2 500 ₴




