Односторонній (пристінний) стелаж «Колумб» 200х132 см., кремово-білий, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 3360
4 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Колір кремово-білий (RAL 9001)
- Висота — 200 см.
- Ширина — 132 см.
- Полицям 5 штук: подіум 50 см, навісні полиці 4 штуки 40, 40, 40, 40 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
- Завершальна ряд нога продається окремо — 600 грн.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 30 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00).
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумб |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для парфумерії, Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1320 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стелаж для торгівлі |
| Стан | б/у |
- Ціна: 4 000 ₴










