Торгові стелажі острівні (двосторонні) «Маго» 150х100 см. (Польща), сіро-алюмінієві, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 4429
2 400 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Торгові стелажі двосторонні "Маго" Б/у
- Матеріал стелажа — метал.
- Підлоговий варіант встановлення.
- Колір — сіро-алюмінієвий (RAL 9007).
- Висота — 150 см.
- Ширина — 100 см.
- Полицям 4 штуки: подіум 60 см, навісні полиці 3 штуки 50, 50, 50 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
- Завершальна низка нога продається окремо — 400 грн.
Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Є по 4 полиці, на яких можна викласти багато товару. Навантаження на одну полицю до 60 кг. Добре підійде для невеликих магазинів, торгових магазинів. Гарний сіро-алюмінієвий колір торгових стелажів залучатиме покупців. Стелажі зручні своєю розбірною конструкцією й дуже міцні в зібраному вигляді. Острівний стелаж «Маго» призначений для харчових товарів, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, мобільних телефонів і аксесуарів. Має чудовий зовнішній вигляд, має свіжий та сучасний вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маго |
| Країна виробник | Польща |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 400 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 600 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 2 400 ₴










