Низькотемпературна шафа глуха з неіржавкої сталі «Jordao Armario Gastro Vent+1400L 1P» об'єм 1400 л, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 25142
30 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Aspera».
- Тип охолодження — динамічне (вентильоване).
- Розміри: Довжина — 140 см, Ширина — 78 см, Висота — 203 см.
- Температурний режим від -16 до 0 градусів.
- Контролер температури електронний "Jordao".
- Споживана потужність 800 Вт.
- Корисний об'єм — 1400 л.
- Двері глухі відкривні — 2 шт.
- Полиці регульовані за висотою — 6 шт.
Низькотемпературна шафа «Jorao Armario Gastro Vent+1400L 1P» має майстер холодильного обладнання. Відмітною рисою цієї холодильної шафи є те, що він повністю зроблений із неіржавкої сталі, яка дасть змогу зберігати ваші харчові продукти набагато довше. Зроблена мийка з частковим розбиранням. Глуха шафа «Jordao Armario Gastro Vent+1400L 1P» добре підійде для м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів, тіста та заморожених продуктів. Електронна панель керування. Також були виготовлені роботи з очищення конденсатора та настроювання датчика температури. Виробнича шафа «Jordao Armario Gastro Vent+1400L 1P» прекрасно підходять для торгівлі в невеликих магазинах, торгових магазинах та супермаркетах. Холодильна шафа іспанського виробництва європейської якості за вітчизняною ціною. Глухова шафа добре впишеться в будь-який інтер'єр.
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(073) 140-33-50
(063) 882-51-04
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jordao |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Призначення | Для напоїв, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Тип кришки | Глухая |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічне охолодження (вентильований) |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Основні | |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
- Ціна: 30 500 ₴










