Стіл виробничий на метал. основі 120х50х85 см., (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 42504
1 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, Довжина — 120 см, Ширина — 50 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
- Стіл на металевій основі.
Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. Завдяки міцній конструкції та властивості не піддаватися зовнішнім чинникам, виробничі столи використовують для встановлення кухонної та іншої техніки, нарізання та оброблення харчових продуктів, а також це гарний помічник під час миття великої кількості посуду.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 500 ₴






