Стіл-протинь із неіржавкої сталі на метал. основі 120х80х85 см., (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 42505
1 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 120 см, Ширина — 80 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
Стіл-протинь для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 500 ₴






