Стіл виробничий на метал. основі з полицею 1300х700х850 мм, (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 42555
1 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 130 см, Ширина — 70 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 500 ₴






