Холодильна виробнича шафа «Bochnia» об'єм 1400 л, (Польща), деталі заводські, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 25143
17 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Danfoss».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 164 см, Ширина — 77 см, Висота — 190 см.
- Температурний режим від +2 до +10 градусів.
- Контролер температури електронний "Geco".
- Споживана потужність 700 Вт.
- Корисний об'єм — 1400 л.
- Двері глухі двостулкові — 2 шт.
- Полиці регульовані за висотою — 6 шт.
Виробнича шафа обслужена майстром холодильного обладнання. Електронна панель керування. Поділ оглушеної шафи на 2 двері дасть змогу холоду довше залишатися в холодильній камері навіть у разі тривалого відчинення дверей. Великий корисний об'єм дасть змогу розмістити дуже багато товарів усередині холодильної звукової шафи «Bochnia». Зроблена мийка з частковим розбиранням. Також були зроблені роботи з очищення конденсатора та калібрування датчика температури. Природна циркуляція холодного повітря запобігає обвітрюванню товарів. Холодильна шафа «Bochnia» добре підійде для м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів, тіста та заморожених продуктів. Холодильна шафа «Bochnia» прекрасно підходить для торгівлі в невеликих магазинах, торгових магазинах та супермаркетах. Глуха шафа «Bochnia» має свіжий та сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mawi |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для тіста, Для фруктів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для піци, Для риби |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1640 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Тип кришки | Глуха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Вид обладнання | Холодильний глухий шафа |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, супермаркети |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал дверей | Метал |
- Ціна: 17 500 ₴









