Мийка 1-секційна з нержавіючої сталі, на метал. основі, 600х700х850 мм., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 65979
1 800 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота - 85 см, Довжина - 60 см, Ширина - 70 см.
- Металева основа.
Ванни мийні використовуються при митті продуктів харчування (фруктів, овочів, ягід), а також напівфабрикатів (сире м'ясо, овочі, піддані тепловій обробці). Обладнання з нержавіючої сталі є незамінним, воно легко миється, не піддається впливу зовнішніх факторів і використовується в широкому застосуванні. Мийка з однією ванною, ванна має заводський вигин ємності, конструкція виконана міцно і стійко. Ванна мийна виробнича застосовується для кафе, барів, ресторанів.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 30 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00).
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Загальна ширина | 700 мм |
| Загальна висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Наявність борту |
- Ціна: 1 800 ₴









