Виробничий стіл із неіржавкої сталі з полицею 900х1000х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30988
2 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 90 см, Ширина — 100 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий. Здебільшого він виготовляється з харчової неіржавкої сталі, яка абсолютно нешкідлива для абсолютно всіх харчових продуктів. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів. На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи з неіржавкої сталі відіграють важливу роль, вони є незамінними та багато функціональними.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 000 ₴





