Торговий острівний (двосторонній) стелаж «Тогометал» 170х125 см., білий, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 5040
3 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Торговий стелаж острівний "Тогометал" Б/у
- Колір білий (RAL 9010).
- Висота — 170 см.
- Ширина — 125 см.
- Полиця 4 штуки: подіум 47 см.
- Навісні полиці по 3 штуки з кожного боку 37, 37 см.
Добре підійде для невеликих магазинів і великих супермаркетів. Є по 4 полиці з кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Навантаження однієї полиці до 50 кг. Матеріал стелажа — метал. Острівний стелаж «Тогометал» призначений для овочів і фруктів, для одягу, для парфумерії, для друкованої продукції (книги, журнали, газеті), для продуктів, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, для мобільних телефонів і аксесуарів, для товарів з акції. Гарний білий колір залучатиме покупців. Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Стелажі чисті, у чудовому стані. Порошкове фарбування стелажів. Має чудовий зовнішній вигляд, впишеться у Ваш сучасний інтер'єр.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 50 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1250 мм |
| Глибина стелажу | 470 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 3 000 ₴










