Низькотемпературна вітрина «Технохолод Невада» 1.6 м. (Україна), морозильна, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 29829
16 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Агрегат вбудований. Виробник компресора «Danfoss».
- Тип охолодження — природна циркуляція холодного повітря.
- Розміри: Довжина — 160 см, Ширина — 120 см, Висота — 120 см.
- Температурний режим від -13 до 0 градусів.
- Контролер температури електронний «Elitech».
- LED - подсветка.
- Споживана потужність 800 Вт.
- Ширина викладки 90 см. (дуже широка).
- Фасадне скло гнуте.
- Стільниця з неіржавкої сталі, ширина 25 см.
- Тен нагрівач на відтайку — є.
Агрегат морозильної вітрини «Технохолод Невада» працює як годинник. Вгорі морозильної вітрини розміщена додаткова скляна полиця, на яку можна викласти ще більше продукції на продаж для відвідувачів Вашого магазину. Прошла повний цикл очисних процедур. Яскрава LED-підсвітка залучатиме покупців до товару. Виготовлена заміна контролера температури, елементів освітлення, проведення та пластикових шторок. Також були проведені роботи з очищення конденсатора та калібрування датчика температури. Вбудований низькотемпературний агрегат данської фірми «Danfoss» — гарант тихої та якісної роботи. Морозильна вітрина призначена для забезпечення температурних умов зберігання й ефективної демонстрації продуктів у невеликому магазині, супермаркеті, HoReCa і Fast-Food. Добре підійде для заморожених продуктів, напівфабрикатів, морозива, риби, м'яса, тіста. Низькотемпературна вітрина «Технохолод Невада» чудово впишеться в сучасний інтер'єр.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(073) 140-33-50
(063) 882-51-04
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Мінімальна робоча температура | -13 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для ковбасних виробів, Для морозива, Для м'яса, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Вид обладнання | Низькотемпературна вітрина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 16 500 ₴










