Виробничий стіл із полицею з неіржавкої сталі 1500х800х500 мм, (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30985
2 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 50 см, довжина — 150 см, Ширина — 80 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи з неіржавкої сталі відіграють важливу роль, вони є незамінними та багато функціональними. Здебільшого він виготовляється з харчової неіржавкої сталі, яка абсолютно нешкідлива для абсолютно всіх харчових продуктів. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів. Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий.
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує лічильник. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 2 500 ₴








