Мийка для кухні неірж., на метал. основі, 3-секційна 850х500х1400 мм., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 77325
3 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Висота — 85 см, довжина — 140 см, Ширина — 50 см.
- Металева основа.
Ванна мийна виробнича застосовується для кафе, барів, ресторанів. Така мийка не боїться не вологи не різкої зміни температури та слугуватиме Вам дуже довго. Не вимагає періодичної реставрації або спеціального догляду. Просто тримайте її в чистому стані, користуйтеся з легкістю зручності та задоволенням. Ванни мийні використовуються за миття харчових продуктів (фруктів, овочів, ягід), а також напівфабрикатів (сирое м'ясо, овочі, піддані тепловому обробленню). Це дуже зручні, надійні, довговічні вироби, які можна мити та чистити всіма типами засобів і встановлювати в приміщеннях будь-якого типу.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
За докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 000 ₴





