Мийка виробнича 2-секційна, на метал. основі 850х500х1000 мм., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 77326
2 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота - 85 см, Довжина - 100 см, Ширина - 50 см.
- Металева основа.
- Стільниця з нержавіючої сталі.
Така мийка не боїться вологи не різкої зміни температури і прослужить Вам дуже довго. Не вимагає періодичної реставрації або спеціального догляду. Просто тримайте її в чистому стані, користуйтеся з легкістю зручності і задоволенням. Ванна мийна виробнича застосовується для кафе, барів, ресторанів. Ванни мийні використовуються при митті продуктів харчування (фруктів, овочів, ягід), а також напівфабрикатів (сире м'ясо, овочі, піддані тепловій обробці).
Цей товар можна придбати за адресою м. Київ, вул. Екскаваторна, 26 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00)
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, ящики, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує одержувач. Відправляємо товар за часткової або повної передоплати.
Гарантія надається строком на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 500 ₴








