Додаткова полиця до стелажів «Віко» 40х100 см, сіра, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 5827
400 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додаткова полиця до стелажів "Віко"
- Колір — сірий (RAL 9006).
- Ширина — 100 см, Глибина — 40 см.
- Ціна вказана за комплект (1 полиця та два кронштейни).
Полицю можна регулювати за висотою. Зроблена з металу. Витримує навантаження до 80 кг. Призначена для алкогольних напоїв, побутової хімії, взуття, одягу, харчових продуктів, харчових та спортивних товарів. Гарний сірий колір. Має чудовий зовнішній вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгової полиці дивіться в рубриках:
Також у продажу представлені різні торгові стелажі бу різних виробників і різної комплектації: торгові стелажі пристінні (односторонні) бу, торгові стелажі кутові бу, торгові стелажі перфоровані бу, торговельні стелажі двосторонні (гостряні) бу, торгові стелажі з кошиками бу, торгові стелажі хлібні бу, торгові стелажі кондитерські бу, торгові стелажі книжкові бу та інше торгове обладнання новое і бу для магазинів.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067) 917-61-35
(067) 917-61-37
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вико |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал, скло, ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Додаткова полиця |
| Варіант установки | На стелаж |
| Вид стелажа | Додаткові полиці |
- Ціна: 400 ₴



