Виробничий стіл із неіржавкої сталі, з полицею 140х60х85 см., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 53778
2 400 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, довжина — 140 см, Ширина — 60 см.
Стіл виробничий обробний для кухні з неіржавкої сталі з полицею. Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 2 400 ₴








