Стіл для кухні на метал. основі з 2 полицями, 850х500х850 мм, (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 77322
1 400 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, Довжина — 85 см, Ширина — 50 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
- Стіл на металевій основі.
Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий. Здебільшого він виготовляється з металу, який абсолютно нешкідливий для абсолютно всіх харчових продуктів. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів. На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи на металевій основі відіграють важливу роль, вони є незамінними та багатофункціональними.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 2 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 400 ₴








