Двосекційна мийка із нержавіючої сталі з полицею, 1100х600х850 мм., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 305239
3 500 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Ванна мийна 2-х секційна з нержавіючої сталі, з бортом, з полицею.
- Висота - 85 см, Довжина - 110 см, Ширина - 60 см.
Ванна мийна виробнича (зварна) застосовується для ресторанів, кафе, барів, ресторанів. Мийка з полицею на яку можна покласти різний посуд і не тільки. Мийки серії ВМ складаються з каркасу та двох зварних ємностей-ванни. Мийні ванни застосовуються для миття посуду та кухонного інвентарю на підприємствах загального харчування: їдальнях, ресторанах, кафе, барах. Ванни мийні використовуються при митті продуктів харчування (фруктів, овочів, ягід), а також напівфабрикатів (сире м'ясо, овочі, піддані тепловій обробці).
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 30 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00).
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Наявність борту |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 500 ₴








