Додаткова полиця до стелажів «Ристел» 32х75 см, біла, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 6098
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додаткова полиця до стелажів "Ристел"
- Колір білий (RAL 9010).
- Ширина — 75 см, Глибина — 32 см.
- Ціна вказана за комплект (1 полиця та два кронштейни).
Полиця зроблена з металу. Витримує навантаження до 70 кг Полицю можна регулювати за висотою. Призначена для харчових продуктів, харчових і спортивних товарів, алкогольних напоїв, побутової хімії, взуття, одягу. Гарний білий колір. Має чудовий зовнішній вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгової полиці дивіться в рубриках:
Також у продажу представлені різні торгові стелажі бу різних виробників і різної комплектації: торговельні стелажі пристінні (односторонні) бу, торгові стелажі кутові бу, торговельні стелажі перфоровані бу, торговельні стелажі двосторонні (гостряні) бу, торгові стелажі з кошиками бу, торгові стелажі хлібні бу, торгові стелажі кондитерські бу, торгові стелажі книжкові бу та інше торгове обладнання новое і бу для магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ристел |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Полиця |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 750 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | На стелаж |
| Вид стелажа | Додаткові полиці |
- Ціна: 350 ₴


