Стіл виробничий на метал. основі 1200х700х850 мм, (Україна), Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30963
1 700 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — метал.
- Висота — 85 см, довжина — 120 см, Ширина — 70 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
Якісні вітчизняні кухонні столи на метал. основі за доступною ціною для промислової кухні виконуються з полицею з неіржавкої сталі. Стіл виробничий обробний для кухні з на метал. основі з полицею. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 700 ₴







