Виробничий стіл, стільниця з неіржавкої сталі 100х60х80 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 71233
1 600 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал стільниці — неіржавка сталь.
- Висота — 85 см, Довжина — 100 см, Ширина — 60 см.
Цей товар можна купити за адресою г. Київ, ул. Екскаваторна, 26 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує лічильник. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 600 ₴








