Торгові двобічні (гострові) стелажі «Колумб» 200х125 см., графітові, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 7284
4 600 ₴
+380 (67) 917-61-35
Продаж обладнання (моб.)
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгові стелажі острівні "Колумб" Б/у
- Колір — графітовий сірий (RAL 7024).
- Висота — 200 см.
- Ширина — 125 см.
- Полок 5 штук: подіум 50 см.
- Навісні полиці по 4 штуки з кожного боку 50, 50, 50, 50 см.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
- Завершальна низка нога продається окремо — 500 грн.
Торгові стелажі «Колумб» укомплектовані всіма необхідними деталями. Навантаження на одну полицю до 80 кг. Добре підійде як для невеликих магазинів, так і для великих супермаркетів. Матеріал стелажа — метал. Є по 5 полиць із кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Гарний графітовий колір стелажів залучатиме покупців. Двосторонній стелаж «Колумб» призначений для алкогольних напоїв, для побутової хімії, для електропостачання приладів, для галантереї, для іграшок, для кондитерських виробів, для косметики, для незадоволених товарів. Острівні стелажі «Колумб» мають свіжий та сучасний вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
Також у продажу представлені різні торгові стелажі бу різних виробників і різної комплектації: торгові стелажі пристінні (односторонні) бу, торгові стелажі кутові бу, торгові стелажі перфоровані бу, торговельні стелажі двосторонні (гостряні) бу, торгові стелажі з кошиками бу, торгові стелажі хлібні бу, торгові стелажі кондитерські бу, торгові стелажі книжкові бу та інше торгове обладнання новое і бу для магазинів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумб |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 500 кг |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для кондитерських виробів, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для хлібобулочних виробів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання кошика по висоті, Комплектація роздільниками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1250 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 4 600 ₴










