Торгові острівні (двосторонні) стелажі «МАГО» 160х100 см., світло-сірі, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 7302
3 300 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
Торгові стелажі острівні "МАГО" Б/у
- Колір світло-сірий (RAL 7035).
- Висота — 160 см.
- Ширина — 100 см.
- Полиця 4 штуки: подіум 50 см.
- Навісні полиці по 3 штуки з кожного боку 30, 30, 30 см.
Матеріал стелажа — метал. Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Гарний світло-сірий колір залучатиме покупців. Острівний стелаж «МАГО» призначений для овочів і фруктів, для одягу, для парфумерії, для друкованої продукції (книги, журнали, газеті), для харчових товарів, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, для мобільних телефонів і аксесуарів, для товарів з акції. Є по 4 полиці з кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Навантаження на одну полицю до 50 кг. Добре підійде для невеликих магазинів і великих супермаркетів. Має чудовий зовнішній вигляд, впишеться у Ваш сучасний інтер'єр.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маго |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 50 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для електропобутових приладів, Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для кондитерських виробів, Для овочів і фруктів, Для хлібобулочних виробів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках, У комірках, На гачках |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання кошика по висоті, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Можливість регулювання по висоті опор, Комплектація роздільниками, Комплектація цінникоутримувачами, Можливість регулювання полиць по висоті |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 3 300 ₴










