Стіл виробничий на металевій основі, з полицею, стільниця з неіржавкої сталі, 90х70х85 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30197
1 200 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, довжина — 90 см, Ширина — 70 см.
- Стіл обладнаний стільницею з неіржавкої сталі.
На будь-якій кухні, у будь-якому магазині, столи з неіржавкої сталі відіграють важливу роль, вони є незамінними та багато функціональними. Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий. Здебільшого він виготовляється з харчової неіржавкої сталі, яка абсолютно нешкідлива для абсолютно всіх харчових продуктів. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 200 ₴






