Стіл виробничий на металевій основі, стільниця з неіржавкої сталі, 60х55х85 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30947
500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Стіл на металевій основі.
- Висота — 85 см, довжина — 60 см, Ширина — 55 см.
Стіл виробничий обробний для кухні з на метал. основі. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Якісні вітчизняні кухонні столи на метал. основі за доступною ціною для промислової кухні виготовлені з неіржавкої сталі.
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує лічильник. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Решітчаста |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 500 ₴







