Виробничий стіл на металевій основі з полицею, стільниця з неіржавкої сталі, 600х600х850 мм, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 30963
500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, довжина — 60 см, Ширина — 60 см.
- Стіл обладнаний стільницею з харчової неіржавкої сталі.
На будь-якій кухні в будь-якому магазині столи виробничі для кухні відіграють важливу роль, вони є незамінними та багатофункціональними. Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів.
Також у продажу представлене обладнання для торгівлі магазинах різних виробників, різних розмірів і різної комплектації, а саме: торгові стелажі бу, входні системи та турнікети бу, касове обладнання, касові бокси бу, камери зберігання бу, холодильне обладнання бу, Покупцеві кошики та візки бу, торгові вітрини та прилавки бу, торгове обладнання з дроту (сітки, гачки, промо кошики, стійки), системи торгового обладнання на основі профілю, технологічне обладнання бу, POS-обладнання бу, торгове обладнання (різне) та інше торгове обладнання новое и бу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 500 ₴








