Стіл виробничий на металевій основі, стільниця з неіржавкої сталі, 75х50х85 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 66028
1 000 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Висота — 85 см, довжина — 75 см, Ширина — 50 см.
- Стіл обладнаний стільницею неіржавкої сталі.
Звичним обладнанням на професійній кухні для громадського харчування є стіл виробничий на металевій основі. Однією з головних переваг таких меблів є можливість легкого очищення від забруднень і несприйнятливість до мийних засобів. На будь-якій кухні, у будь-якому магазині, столи на металевій основі відіграють важливу роль, вони є незамінними та багатофункціональними.
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує лічильник. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Решітчаста |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 000 ₴








