Виробничий стіл із полицею, повністю з неіржавкої сталі, 110х95х115 см, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 305233
2 200 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу — неіржавка сталь.
- Висота — 115 см, довжина — 110 см, Ширина — 95 см.
Якісні вітчизняні кухонні неіржавкі столи за доступною ціною для промислової кухні здійснюються з полицею з неіржавкої сталі. З внутрішнього боку стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочій поверхні. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторану, кафе, бару. Стіл виробничий обробний для кухні повністю з неіржавкої сталі з полицею.
Цей товар можна купити за адресою г. Киев, ул. Екскаваторна, 30 з Понеділка по п'яті (з 9:00 до 18:00)
Робимо надсилання товару службами: Новая Почта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Паковання (стрейч, картон, коробки, палети) — Безкоштовно! Доставку оплачує лічильник. Вирушаємо товар частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 1150 мм |
- Ціна: 2 200 ₴








