Стіл виробничий c полицею, повністю з нержавіючої сталі, 170х30х85 см., Б/у

- Немає в наявності
- Код: 305234
2 300 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Матеріал столу: нержавіюча сталь.
- Висота - 85 см, Довжина - 170 см, Ширина – 30 см
З внутрішньої сторони стільниця посилена ДСП, що надає міцності та жорсткості робочої поверхні. Якісні вітчизняні кухонні столи з нержавіючої сталі за доступною ціною для промислової кухні виконуються повністю з нержавіючої сталі. Допоміжне обладнання підприємств громадського харчування: ресторан, кафе, бар.
Цей товар можна купити за адресою: м. Київ, вул. Екскаваторна, 30 з понеділка до п'ятниці (з 9:00 до 18:00).
Робимо відправку товару службами: Нова Пошта, Meest, Delivery, Адресна доставка нашим авто, а також службами вантажного таксі. Упаковка (стрейч, картон, коробки, палети) - Безкоштовно! Доставку оплачує отримувач. Надсилаємо товар за частковою або повною передоплатою.
Гарантія надається терміном на 14 днів для перевірки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 850 мм |
| Стан | |
| Стан | б/у |
- Ціна: 2 300 ₴








