Торгові острівні (двосторонні) стелажі «Колумб» 135х102 см., компактні, Б/у

- Немає в наявності
- Код: 7650
3 300 ₴
- +380 (63) 878-47-66Продаж стелажів (Viber)
- +380 (63) 364-73-41Продаж холодильників (Viber)
- Колір сірий (RAL 9007).
- Висота — 135 см.
- Ширина — 102 см.
- Полиця 4 штуки: подіум 40 см.
- Навісні полиці по 3 штуки з кожного боку 30, 30, 30 см.
- Завершальна низка нога продається окремо 500 грн.
- Полиці посилені ребрами жорсткості.
Острівний стелаж «Колумб» призначений для овочів і фруктів, для одягу, для парфумерії, для друкованої продукції (книги, журнали, газеті), для продуктів, для спорттоварів, для хлібобулочних виробів, для господарських товарів, для хліба, для мобільних телефонів і аксесуарів, для товарів з акції. Торгові стелажі укомплектовані всіма необхідними деталями. Гарний сірий колір залучатиме покупців. Порошкове фарбування стелажів. Матеріал стелажа — метал. Добре підійде для невеликих магазинів і великих супермаркетів. Навантаження на одну полицю до 60 кг. Є по 4 полиці з кожного боку, на яких можна викласти весь асортимент товарів. Острівний стелаж «Колумб» має чудовий зовнішній вигляд.
Аксесуари до цієї моделі торгового стелажу дивіться в рубриках:
- Додаткові торговельні полиці до стелажів бу
- Обмежувачі торгових полиць бу
- Тримачі цінників, цінникотримачі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колумб |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 350 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для електропобутових приладів, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для парфумерії, Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Мультимедійний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Особливості | Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання кута нахилу полиць |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1020 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
- Ціна: 3 300 ₴










